ASPEKTO

Czym jest CzuCzu? Ilu rodziców, tyle odpowiedzi; dla jednych będą to ulubione książeczki ich dziecka, dla innych – kreatywne puzzle dopasowane do możliwości najmłodszych. Polska marka CzuCzu powstała w 2009 roku i od tego czasu stale tworzy książeczki, łamigłówki i karty edukacyjne dla najmłodszych. Książeczki i zabawki CzuCzu cieszą się ogromną popularnością, a kultowe CzuCzu puzzle z dziurką to niemal obowiązkowe wyposażenie w każdym domu, w którym mieszkają najmłodsi! Na czym polega ich fenomen? Dlaczego zabawki CzuCzu to doskonały pomysł na prezent?

Zabawki CzuCzu: rozwój przez zabawę

Asortyment marki CzuCzu m.in. puzzle z dziurką to sztandarowy produkt marki. Charakterystyczne edukacyjne układanki zostały zaprojektowane tak, by mogły układać je również młodsze dzieci. Duże puzzle CzuCzu z wizerunkami zwierząt z wyjmowanymi kółeczkami, na których znajdują się podobizny mniejszych zwierzątek są idealne do nauki o poszczególnych zwierzakach. Dziecko może łączyć zwierzęta w pary, układać historyjki o tym, gdzie mieszkają i czym się odżywiają. Puzzle CzuCzu wspierają rozwój małej motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz wyobraźni. Wszystkie elementy zostały wykonane z trwałej tektury, dzięki czemu CzuCzu puzzle są odporne również na nieco bardziej dynamiczne zabawy i posłużą Wam o wiele dłużej od tradycyjnych kart z cienkiego kartonu. CzuCzu puzzle to także propozycja dla nieco starszych dzieci: CzuCzu alfabet to zestaw w sam raz dla dzieci powyżej 3. roku życia. To nadal charakterystyczne puzzle z dziurką, jednak tym razem na mniejszych kółeczkach pojawiają się litery. CzuCzu alfabet to zestaw, dzięki któremu nauka kolejnych liter będzie doskonałą zabawą!


Kreatywne zabawki CzuCzu zawierają szczegółową instrukcję opisującą warianty zabaw; dzięki temu bez problemu zorganizujesz zajęcie dla swojego dziecka i jego przyjaciół na długie godziny. Przewodniki do gier zostały opracowane we współpracy z neurologopedą, dzięki czemu zabawa staje się także doskonałą okazją do ćwiczenia mowy czy rozpoznawania literek. Wszystkie produkty tej marki to wysokiej jakości zabawki dla młodszych i starszych dzieci. CzuCzu to marka, która powstała po to, by wspierać rodziców. Jej twórcami są także rodzice – doskonale wiedzący, jakie potrzeby mają najmłodsi i przed jakimi wyzwaniami stają czasami świeżo upieczeni rodzice. W naszym sklepie znajdziesz różne produkty marki CzuCzu. Warto wspierać polski biznes, którego gry i zabawy zyskały już uznanie na świecie i zdobyły wiele nagród. Dołącz do grona wielbicieli CzuCzu – Twoje dziecko pokocha te zabawki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium