Opcje przeglądania

Narodziny dziecka to ogromna zmiana w życiu każdej rodziny. Wiele dawnych przyzwyczajeń trzeba porzucić lub zmodyfikować tak, aby uwzględniały potrzeby nowo narodzonego dziecka. Jedną z kwestii, które trzeba przemyśleć, jest to, czym noworodek będzie karmiony. O ile karmienie piersią jest jedną z zalecanych metod z uwagi na bogactwo składników odżywczych, o tyle bywa ono dość uciążliwe dla samej matki. Pory posiłków są na tyle częste, że musiałaby cały czas przebywać w domu, rezygnując z wielu przyjemności i spotkań towarzyskich. Nie mówiąc już o tym, że sama chciałaby odpocząć.

Rozwiązaniem danego problemu są sterylne woreczki, które umożliwiają przechowywanie odciągniętego pokarmu w lodówce lub zamrażarce oraz zostały wykonane z materiału, który może mieć kontakt z żywnością. W zestawach znajdziesz także etykiety, które pomogą zaznaczyć, kiedy mleko zostało odciągnięte z piersi i do kiedy możesz je przechowywać.

Pamiętamy również o mamach, które z różnych względów decydują się podawać swoim dzieciom mleko w proszku. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki specjalnie przeznaczone do jego transportu oraz ewentualnego przygotowania, kiedy jesteś poza domem.

Złóż zamówienie już teraz i doceń wygodę, jaką oferuje przechowywanie odciągniętego mleka!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium