99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam33205Nie polecam32

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Produkt dnia
Poradnik Aspekto
Wyprawka dla dziecka

Każdy z rodziców chcę się jak najlepiej przygotować do narodzin swojego malucha. Dlatego też wyprawka dla dziecka jest jedną z pierwszych rzeczy, jaka pojawi się na liście do zrobienia przyszłych rodziców. Skompletowanie całości może okazać się przytłaczające, ze względu na ogrom dostępnych produktów na obecnym rynku. Na sam początek warto zastanowić się co koniecznie musi znaleźć się w wyprawce, a co jest tak naprawdę zbędne lub można kupić później.

Narodziny dziecka to ogromna zmiana w życiu każdej rodziny. Wiele dawnych przyzwyczajeń trzeba porzucić lub zmodyfikować tak, aby uwzględniały potrzeby nowo narodzonego dziecka. Jedną z kwestii, które trzeba przemyśleć, jest to, czym noworodek będzie karmiony. O ile karmienie piersią jest jedną z zalecanych metod z uwagi na bogactwo składników odżywczych, o tyle bywa ono dość uciążliwe dla samej matki. Pory posiłków są na tyle częste, że musiałaby cały czas przebywać w domu, rezygnując z wielu przyjemności i spotkań towarzyskich. Nie mówiąc już o tym, że sama chciałaby odpocząć.

Rozwiązaniem danego problemu są sterylne woreczki, które umożliwiają przechowywanie odciągniętego pokarmu w lodówce lub zamrażarce oraz zostały wykonane z materiału, który może mieć kontakt z żywnością. W zestawach znajdziesz także etykiety, które pomogą zaznaczyć, kiedy mleko zostało odciągnięte z piersi i do kiedy możesz je przechowywać.

Pamiętamy również o mamach, które z różnych względów decydują się podawać swoim dzieciom mleko w proszku. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki specjalnie przeznaczone do jego transportu oraz ewentualnego przygotowania, kiedy jesteś poza domem.

Złóż zamówienie już teraz i doceń wygodę, jaką oferuje przechowywanie odciągniętego mleka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium