ASPEKTO
Hasbro Play-Doh Ciastolina Zestaw Do Pieczenia Tortów Kuchnia Hasbro play-doh ciastolina zestaw do pieczenia tortów kuchnia
Producent: Hasbro
Cena:

82,99 zł

Cena regularna: 109,90 zł

Najniższa cena: 83,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Play-Doh Ciastolina 50 Mini Tub Zestaw 2+ Play-doh ciastolina 50 mini tub zestaw 2+
Producent: Hasbro
Cena:

79,99 zł

Cena regularna: 81,90 zł

Najniższa cena: 81,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Hasbro Play-Doh Ciastolina Zestaw Do Sprzątania Odkurzacz Hasbro play-doh ciastolina zestaw do sprzątania odkurzacz
Producent: Hasbro
Cena:

69,99 zł

Cena regularna: 86,94 zł

Najniższa cena: 74,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Spin Master Psi Patrol Ciastolina 5 Tub + Akcesoria Zestaw 3+ Spin master psi patrol ciastolina 5 tub + akcesoria zestaw 3+
Producent: SPIN MASTER
Cena:

69,90 zł

Cena regularna: 74,90 zł

Najniższa cena: 69,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Play-Doh Rakieta Statek Kosmiczny Ciastolina Zestaw 3+ Play-doh rakieta statek kosmiczny ciastolina zestaw 3+
Producent: Hasbro
Cena:

51,90 zł

Cena regularna: 79,99 zł

Najniższa cena: 51,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HASBRO PLAY-DOH CIASTOLINA ZESTAW SANDWICH SEROWY KITCHEN CREATIONS E7623 Hasbro play-doh ciastolina zestaw sandwich serowy kitchen creations e7623
Producent: Hasbro
Cena:

39,99 zł

Cena regularna: 46,90 zł

Najniższa cena: 46,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Hasbro Play-Doh Ciastolina Zestaw Burger I Frytki Hasbro play-doh ciastolina zestaw burger i frytki
Producent: Hasbro
Cena:

39,99 zł

Cena regularna: 46,90 zł

Najniższa cena: 46,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Hasbro Play-Doh Ciastolina 4 Tuby Zestaw +2 Hasbro play-doh ciastolina 4 tuby zestaw +2
Producent: Hasbro
Cena:

12,90 zł

Cena regularna: 14,38 zł

Najniższa cena: 14,38 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Zestawy kreatywne dla dzieci

Pierwsze lata życia dziecka to czas, gdy umysł jest wyjątkowo podatny na przyswajanie nowych informacji. Wówczas nie można ograniczać się do pojedynczych form aktywności. Warto eksperymentować z zajęciami należącymi do wielu różnych obszarów. Z każdego doświadczenia można wyciągnąć cenne wnioski i doświadczenia. Zabawki plastyczne dla 2-latka i starszych doskonale sprawdzą się przy odkrywaniu predyspozycji, ale też dobrej zabawie.

Zabawki artystyczne pod znakiem różnorodności

Zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci niejedno mają imię. Fundamentem oferty są atrakcje oferujące malowanie oraz rysowanie. Zabawki kreatywne mają jednak jedną podstawową przewagę nad samodzielnie kupionymi kredkami czy też farbkami. W zestawie dziecko znajdzie wszystko czego potrzebuje do stworzenia dzieła. Dodatkowo nie do przecenienia jest cała otoczka profesjonalizmu i artyzmu. Twoja pociecha może poczuć się jak prawdziwy twórca w swoim warsztacie.

Nasz asortyment nie kończy się jednak na malowaniu i rysowaniu. Zabawki plastyczne zahaczają również o inne gałęzie sztuki. Na szczególną uwagę zasługują komplety ciastoliny. Tworzywo jest miękkie i bardzo łatwe do formowania. Twoje dziecko bez trudu poradzi sobie z opanowaniem podstaw. Później wystarczy już tylko uruchomić swoją wyobraźnię i stworzyć chociażby figurki przedstawiające swoich ulubionych bajkowych bohaterów.

Ciekawym dopełnieniem propozycji są bardziej niestandardowe propozycje. Warto zwrócić uwagę na zestaw artystyczny dla dzieci składający się z kolorowych koralików. W ten sposób również można tworzyć różne kształty. Takie zabawki kreatywne są mniej powszechne, dlatego odkrywanie ich może przynieść mnóstwo frajdy zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

Zestawy kreatywne dla dzieci

Kreatywność ma bardziej szeroki zakres znaczeniowy. W tym pojęciu można zmieścić naprawdę wiele różnych form aktywności. W skrócie oznacza to tworzenie nowych rzeczy i idei. Tym samym mówimy o sytuacji, w której coś powstaje z niczego. Do tego opisu pasuje znacznie więcej zabawek niż tylko zestaw artystyczny dla dzieci.

Warto zwrócić uwagę chociażby na zestawy do majsterkowania. Stanowią one wymarzoną atrakcję dla dzieci, które wykazują zainteresowanie technicznymi zajęciami i marzą o karierze inżyniera. W tym przypadku również można mówić o tym, że bodźców do rozwoju będzie pod dostatkiem. Podobna sytuacja występuje w przypadku puzzli. To nawet bardziej uniwersalne rozwiązanie, które może przypaść do gustu osobom o mniej ukierunkowanych zainteresowaniach. Układanie całej kompozycji przynosi sporo frajdy oraz odprężenia. Zabawki kreatywne można zabrać ze sobą nawet do wanny. Przygotowaliśmy specjalną kategorię z akcesoriami do kąpieli, w której znajdziesz atrakcje o charakterze edukacyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium