ASPEKTO
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Aspekto?

W życiu każdego dziecka przychodzi moment, że chce uczyć się grać na konkretnym instrumencie. Gitara, skrzypce, ukulele czy po prostu marzenie o zostaniu tancerzem inspirują dziecko do szukania instrumentów. Każdy z nich ma inny charakter i pomoże rozwijać w dziecku inną cechę charakteru. Dodatkowo będą wsparciem podczas pierwszych lekcji rytmiki w szkole czy przedszkolu. Wiele z nich stanie się ulubioną zabawką na kilka lat.

Instrumenty muzyczne dla dzieci

Zacznijmy od gitary

Najczęściej wybieranymi zabawkami muzycznymi są gitary, bębenki i klawisze. Każdy z nich wygląda świetnie i daje mnóstwo radości. Poza tym wiele z nich daje dziecku możliwość uczenia się rozpoznawania dźwięków oraz tworzenia własnych melodii. Skomponowane samodzielnie melodie dadzą dziecku wiele radości i rozwiną jego kreatywność.

Niemal każdy instrument muzyczny ma swoją specyfikę, którą dzieci uwielbiają. Naciskając poszczególne klawisze na keybordzie uczą się dobierać dźwięki tak, by melodia brzmiała jak najlepiej. Dodatkowo, gdy grę na keybordzie połączą z grą na gitarze, powstaje duet idealny. Kolejny lubiany przez dzieci instrument to bębenek. Dzięki niemu maluch nauczy się rytmiki.

Zestawy instrumentów dla dzieci

Zestawy instrumentów dla dzieci dają im możliwość długich godzin zabawy, która rozwija ich zdolności artystyczne i muzyczne. Ciekawym dodatkiem do zestawu może być mata interaktywna, która pomoże dziecku ćwiczyć taniec, grę i śpiew jednocześnie. Gdy ustawimy obok maty mikrofon dla dzieci mamy już w pełni wyposażony kącik muzyczny dla dziecka. Gitarka, bębenek czy trąbka dla dzieci dadzą mu wiele radości, a nauka rytmiki i wejście w świat dźwięków będą przyjemne i zabawne.

Zestawy instrumentów są także idealnym wyborem na prezent dla dziecka w każdym wieku zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Sprawią mu wiele radości i staną się narzędziem do tworzenia własnych melodii oraz nauki rozpoznawania dźwięków. Instrumenty dla dzieci dają okazję do wspólnej zabawy oraz długich godzin wspólnego śpiewania i ćwiczenia pamięci przez naukę tekstów i melodii.

Zabawki muzyczne dla maluszków

Zabawki muzyczne dla najmłodszych dzieci to często zwierzątka wydające różne dźwięki. Muzyczny słonik czy interaktywne pianinko dadzą maluchowi na pewno dużo radości. W słoniku ukryto kilka instrumentów — trąbkę, dzwonki, bębenek, cymbałki oraz harmonijkę. Każdemu instrumentowi muzycznemu został przypisany inny kolor, co ułatwia jego złożenie.

Inną propozycją dla malucha jest pianinko. Każdy klawisz ma inny kolor i odpowiada innemu dźwiękowi. Do pianinka dołączono karty z nutami do 12. popularnych melodii, które dziecko może grać samodzielnie. Dzięki trzem trybom zabawy dziecko ma możliwość wspaniałej muzycznej zabawy. Grając dziecko może włączyć kolorowe światełka, które uprzyjemnią zabawę.

Idealne zabawki muzyczne dla rocznego dziecka? Trąbka, pianinko i gitarka. Gra na każdym z nich jest łatwa i przyjemna. Proste melodie nauczą dziecko dźwięków przez zabawę. Szukając zabawki muzycznej dla 2-latka, można postawić na pianinko lub bębenek i gitarkę, a dla małych piosenkarzy mikrofon. Dzięki niemu maluch nabierze pewności siebie podczas występów przed domownikami i nauczy się swobody podczas wystąpień publicznych.

Co oprócz instrumentów?

Instrumenty muzyczne dla dzieci to nie jedyne zabawki, które lubią dzieci. Lalki, samochody, tory wyścigowe i pluszaki to te zabawki, po które sięga każde z nich. Bawiąc się przez długie godziny będą mogły uczyć się i rozwijać pamięć, i spostrzegawczość. Lalki i zestawy tematyczne, np. mały lekarz pozwolą maluchowi odgrywać role i uczyć się np. jak rozmawiać przez telefon. Aspekto to także produkty dla mam — poduszki do karmienia i praktyczne chusty do noszenia maluszka. Nasze produkty są bezpieczne, ponieważ przeszły ogromną liczbę testów i uzyskały wszystkie potrzebne atesty, które są gwarantem bezpieczeństwa zabawki dla zdrowia dziecka i mamy. Ogromny wybór akcesoriów zarówno dla mamy, jak i dziecka powoduje, że nasz sklep jest jednym z najczęściej wybieranych przez młode mamy. Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium