ASPEKTO
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Aspekto?

Opcje przeglądania

gry Zagadki, łamigłówki i intelektualne wyzwania

Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze Zagadki. Smakołyki. Książka Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze Zagadki. Smakołyki. Książka
Producent: HARPER KIDS
Cena:

6,90 zł

Cena regularna: 10,99 zł

Najniższa cena: 10,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze Zagadki. Mój Świat. Książka Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze Zagadki. Mój Świat. Książka
Producent: HARPER KIDS
Cena:

6,90 zł

Cena regularna: 20,69 zł

Najniższa cena: 20,69 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Zagadki, łamigłówki i intelektualne wyzwania

Zagadki i łamigłówki oraz ich rozwiązywanie to świetna rozrywka i nadzwyczaj wartościowy sposób spędzania wolnego czasu przez naszych podopiecznych. I to bez względu na wiek. Łamigłówki dla 3-latka, zgadywanki dla 6-latka, czy zagadki dla 9-latka podobnie pobudzają umysł do wysiłku. Rzecz jasna odpowiednio dobrane do wieku dziecka. O ile zgadywanki dla 4-latka obejmować będą raczej ogólne zagadnienia i uwzględniać ograniczoną jeszcze percepcję malucha, zagadki dla 11-latka to już prawdziwe intelektualne wyzwania. Podaruj swoim podopiecznym książkę z zagadkami, jaką znajdziesz w naszej ofercie i ciesz się, widząc, jak podczas zabawy rozwija się Twoje dziecko. Zagadki, łamigłówki i zadania skłaniające do myślenia to doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu z rodzicami czy rówieśnikami, a dla starszych dzieci także możliwość, by pobawić się samodzielnie, zgłębiając ciekawe zagadnienia.

Łamigłówki dla 3-latka i starszego dziecka – wsparcie rozwoju 

Książka z zagadkami po brzegi wypełniona łamigłówkami dla 3-latka czy 4-letniego dziecka to jeden z najlepszych sposobów wspierania rozwoju każdej pociechy. Kolorowe obrazki, wyraźne ilustracje, intrygujące kształty i przyciągające uwagę elementy łamigłówki pozwalają nie tylko na świetną zabawę, ale i intensywnie oddziałują na budujący się dopiero układ nerwowy dziecka. Zastanawiasz się, czy warto inwestować w tego typu zabawki? Bez wątpienia, bo łamigłówki dla 3-latka, zgadywanki dla 4-latka i zagadki dla 5-latka dostarczają bodźców niezbędnych do prawidłowego rozwoju, rozumienia zjawisk i poznawania otaczającego świata. A ponadto:

  • wspomagają koncentrację uwagi i uważność,
  • znacząco wzbogacają wiedzę,
  • wzmacniają pamięć,
  • rozbudzają ciekawość,
  • poprawiają nastrój,
  • obniżają poziom kortyzolu we krwi dziecka.

Zgadywanki dla 6-latka, a zagadki dla 11-latka

Łamigłówki, jakie oferujemy podopiecznym powinny być zawsze dopasowane do wieku dziecka, ale również jego indywidualnych możliwości. To zupełnie naturalne, że zagadki dla 5-latka raczej nie zaintrygują młodego nastolatka, a zagadki dla 9-latka będą nie do rozwiązania przez malucha w wieku lat czterech. Dlatego każda oferowana książka z zagadkami posiada wyraźne wskazanie z dedykacją wieku. Warto przestrzegać zaleceń, by nie zniechęcić dziecka zbyt wysokim poziomem trudności zadań, lub odwrotnie – nie znudzić zadaniami o za niskich wymaganiach. Może się natomiast okazać, że zgadywanki dla 6-latka okażą się nie stwarzać żadnej trudności naszemu pięciolatkowi, a uczeń drugiej klasy ochoczo sięgnie po zagadki dla 11-latka. Bądźmy uważni, bo to zawsze ważna informacja o dziecku. Czujność rodzica pozwoli dopasować indywidualną ścieżkę rozwoju malucha do jego realnych możliwości.

Zagadki, łamigłówki i wyzwania – bogata oferta

W naszej ofercie znajdziesz zarówno książeczki z łamigłówkami dla trzylatków, jak i zgadywanki dla 4-latka, dziecka w wieku lat pięciu, sześciu, siedmiu i więcej. Każda urocza, estetyczna i dopasowana do potrzeb rozwojowych charakterystycznych dla danego wieku. Podarowanie tego typu prezentu z okazji odwiedzin, jubileuszu czy święta z pewnością ucieszy nie tylko dziecko, ale i jego rodziców. Wybierając publikację dla najmłodszych, raczej nie będziemy mieć kłopotu z decyzją, jaką książeczkę wybrać – dobrą okaże się każda. Kiedy natomiast nie znamy dziecka, a kupujemy zgadywanki dla 6-latka czy zagadki dla 9-latka, warto będzie skonsultować decyzję z opiekunami lub postawić na łamigłówki nieco przekraczające standardową wiedzę ucznia w danym wieku. Znacznie lepiej, gdy książka z zagadkami chwilę poczeka na półce na odpowiedni moment, niż miałaby nudzić.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium