ASPEKTO
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego Aspekto?

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Układanie puzzli daje wiele satysfakcji, motywuje do szybszego dobierania do siebie elementów i stymuluje mózg do rozwoju. W naszej ofercie znajdziesz układanki w wielu różnych wariantach. W tej kategorii oferujemy puzzle 200 elementów, ale także 250 i 300. Są one idealne dla dzieci w wieku kilku lat. Stanowią wyzwanie, ale jednocześnie są na tyle proste w ułożeniu, że nie budzą frustracji wynikającej z niepowodzeń czy problemów z dopasowaniem. 

Puzzle 201-300 elementów

Puzzle 200 elementów i więcej — idealny sposób na spędzenie czasu dla dzieci w wieku 6-10 lat 

Puzzle 250 elementów, a także układanki mające nieco mniej lub więcej części, są idealnym wyborem dla dzieci w wieku 6-10 lat. Im młodszy użytkownik, tym większym wyzwaniem będą. Im starszy, tym szybciej powinno iść układanie. Podczas pracy z układanką dziecko będzie na wielu płaszczyznach się rozwijało: 

  • pracowało nad poprawą pamięci i dobieraniem do siebie kolorów oraz kształtów, 
  • uczyło się koncentracji, 
  • ćwiczyło spostrzegawczość i logiczne myślenie, 
  • wzmacniało swoją cierpliwość i determinację w dążeniu do osiągnięcia celu. 

Jeśli zauważysz, że kilkulatek nie radzi sobie z układanką, schowaj ją na później. Zaproponuj opcje z mniejszą ilością części: np. puzzle 104 elementy. Niepowodzenia mogą budzić frustrację i niechęć do puzzli, dlatego warto pokazać dziecku, że można zacząć nieco inaczej, od łatwiejszych zadań. Później realizacja tych trudniejszych również nie będzie nadmiernym wysiłkiem. 

Puzzle 200-300 elementów — nasz asortyment 

W naszej ofercie znajdziesz puzzle 300 elementów i nieco mniejsze. Wszystkie układanki są dopracowane. Mają dobrze odwzorowane grafiki, intensywne kolory i wyraźne kształty. Są one naniesione na odpowiednio sztywny materiał. Dzięki temu można wielokrotnie układać i składać całość, a ta zachowa swoje pierwotne właściwości. W asortymencie znajdziesz opcje różnorodne też pod względem grafik: niektóre z nich nawiązują do bajkowych postaci, a inne np. do filmowych. To pozwala dopasować konkretny wariant do gustu dziecka. 

Puzzle 200 elementów 

Puzzle 200 elementów najlepiej sprawdzą się u 6- i 7-letnich dzieci. Pojedyncze elementy nie są duże, ale nadal większe niż przy składankach z większą ilością części. Każdy puzzel ma wyraźny kolor i kształt, a także dobrze dopasowuje się do elementu, z którym należy go połączyć. Dzięki temu układanie zarówno pierwszych, jak i ostatnich kawałków jest przyjemnością. Sprawia mnóstwo satysfakcji. 

Puzzle 250 elementów 

Puzzle 250 elementów będą idealnym wyborem dla dzieci w wieku 8-9 lat. Są wymagające, dlatego trzeba będzie się na nich odpowiednio skoncentrować, aby udało się odtworzyć grafikę wskazaną na opakowaniu. Poszczególne elementy układanki idealnie do siebie pasują i świetnie się w siebie wczepiają. Dzięki temu obraz możesz przesuwać np. na biurku czy na podłodze bez obaw o to, że się uszkodzi, a poszczególne fragmenty się rozłączą. 

Puzzle 300 elementów 

Puzzle 300 elementów sprawdzą się u dzieci w wieku 9-10 lat. Są bardzo złożonymi układankami. Aby połączyć ze sobą poszczególne fragmenty, trzeba włożyć w to dużo pracy i zaangażowania. Puzzle o dużej ilości fragmentów są idealnym treningiem cierpliwości i motywacji. Jeśli już zostaną ułożone, warto przejść do kolejnego etapu i układać np. puzzle 500 elementów, które będą jeszcze trudniejsze. 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium