ASPEKTO

Borykasz się z problemami związanym z laktacją lub odprowadzaniem mleka? Twoje dziecko nie ma aż takiego apetytu, przez co w piersi pozostają resztki pokarmu? A może chcesz możliwie szybko wrócić do pracy, nie rezygnując jednocześnie z naturalnego pokarmu dla dziecka?

Rozwiązaniem tych – oraz innych! - problemów związanych z naturalnym karmieniem niemowląt są laktatory, czyli specjalne urządzenia pozwalające odprowadzić mleko z piersi, a następnie przechowanie go na później. Występują one w kilku podstawowych wersjach:

  • jednofazowe – imitują fazę powolnego ssania w wykonaniu dziecka,
  • dwufazowe – odwzorowują zarówno bardziej energiczne jak i bardziej powolne ssanie dziecka, co pozwala skuteczniej stymulować proces wytwarzania pokarmu,
  • ręczne – tańsze, przydatne w sytuacji, kiedy laktator będzie względnie rzadko używany
  • elektryczne – droższe rozwiązanie, które oszczędza dużo wysiłku; przydatne w sytuacjach, kiedy często trzeba mechanicznie odciągnąć zgromadzone w piersiach mleko.

Ułatw sobie codzienne sprawy

Nie zwlekaj, złóż zamówienie jeszcze dziś! Jeśli wybranego przez Ciebie modelu nie ma w tej chwili w magazynie, skontaktuj się z nami! Poinformujemy Cię, gdy tylko dany produkt będzie dostępny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium