Każdy rodzic wie, jak wyczerpujące potrafi być karmienie niemowląt, które wciąż odżywiają się przede wszystkim mlekiem matki. W przypadku odciągania i przechowywania pokarmu należy kierować się bardzo ścisłymi zasadami, jeśli chcemy, aby mleko było świeże i pełne składników odżywczych. Tak samo jest w przypadku przygotowywania pokarmu, który przechowywaliśmy w lodówce lub zamrażarce.

Z pomocą mogą przyjść specjalne podgrzewacze do butelek, które delikatnie i stopniowo doprowadzą pokarm do temperatury 37 stopni (odpowiadającej naturalnemu ciepłu ludzkiego ciała). Należy jednak uważać, aby nie przegrzać pokarmu znajdującego się w butelce. Po pierwsze, w takim wypadku pokarm może stracić część swoich składników odżywczych. Po drugie, najprawdopodobniej posiłek będzie zbyt ciepły dla malucha.

Na naszej stronie znajdziesz sprzęt, który umożliwi ci proste przygotowanie ciepłego posiłku dla dziecka. Wybrane modele są wyposażone w funkcję utrzymywania temperatury przez określony czas. To bardzo dobre rozwiązanie dla szczególnie zabieganych osób, które nie zawsze są w stanie podgrzać pokarm dla dziecka). Polecamy także produkty z wbudowaną funkcją dezynfekcji butelek oraz smoczków.

Masz pytania dotyczące funkcji lub dostępności danego produktu przeznaczonego dla młodych rodziców? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium