ASPEKTO
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Skrócona polityka zwrotów

Szanowni Państwo,

Jeśli zamówione produkty nie spełniły Państwa oczekiwań, prosimy się nie martwić. W naszym sklepie mają Państwo 30 dni na odstąpienie od umowy.

Jak dokonać zwrotu w kilku prostych krokach?

 1. W ciągu 30 dni mogą Państwo poinformować nas o odstąpieniu od umowy, czyli o chęci zwrotu zakupionych produktów. Można to zrobić w dowolny, wybrany przez Państwa sposób:

  a) pisemnie na adres: Aspekto sp. z o.o., ul. Św. Urbana 16, 44-100 Gliwice

  b) w formie elektronicznej na adres: bok@aspekto.pl

  c) telefonicznie pod numerem: 533 021 700

 2. W ciągu 14 dni od momentu poinformowania nas o odstąpieniu od umowy, prosimy odesłać zwracane towary na swój koszt na adres: Aspekto sp. z o.o., ul. Św. Urbana 16, 44-102 Gliwice. Do przesyłki prosimy dołączyć formularz zwrotu, który mogą Państwo pobrać i wypełnić. Prosimy o staranne zapakowanie towaru, aby zabezpieczyć go przed uszkodzeniem w transporcie. Będziemy wdzięczni za użycie oryginalnych opakowań.

 3. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Możemy jednak wstrzymać się ze zwrotem środków do momentu otrzymania zwracanych produktów lub dowodu ich odesłania.

 4. Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi.

 5. Produkty sprzedawane w zapieczętowanych opakowaniach nie podlegają zwrotowi, jeśli zostały otwarte przez klienta. Zwrot może zostać nieuznany, jeśli okaże się, że produkty były przechowywane w sposób niezgodny z zaleceniami, co wpłynęło na ich właściwości.

Szczegółowe informacje na temat procedury zwrotów znajdą Państwo w naszej Polityce Zwrotów, dostępnej w pełnej wersji w naszym Regulaminie.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem: bok@aspekto.pl 

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium